استان ها

هركجا مردم پای كار باشند عزت و سربلندی را به ارمغان آورده‌اند

به گزارش خبرگزاری تیتر اول از قزوین؛ نشست هم‌اندیشی گفتگو و مسئله محور با شوراهای اسلامی روستا، دهیاران و فعالان مردمی در بخش الموت غربی با موضوع الگوی حکمرانی مردمی و احصا نظام مسائل روستا در سالن شهید مظفری شهر رازمیان برگزار شد.

طیب ملکی پور در این نشست گفت: اصل، اساس و مركز ثقل توسعه، نيروی انسانی است و مردم ولی نعمت اصلی اين انقلاب هستند که در تمام اركان اين نظام نقش اساسی دارند و تمامی نهادها و ارگان‌های دولتی نیز جهت خدمت به مردم باید تلاش کنند.

فرماندار قزوین با اشاره به مشكلات بخش الموت غربی گفت: مشكلات آب، راه، مسكن، طرح هادی و طرح تفضيلی از جمله مهمترین مشکلات این بخش است و با اشراف به مشکلات در گام اول آنها را اولويت ‌بندی کرده و در ادامه با همراهی مسئولين مربوطه، مشاركت مردم و تامين اعتبار مورد نیاز برای حل آنها اقدام خواهیم کرد.

هركجا مردم پای كار باشند عزت و سربلندی را به ارمغان آورده‌اند

وی افزود: به منظور محروميت‌زدايی در كميته برنامه‌ريزی شهرستان قزوین در سال گذشته بخش خوبی از اعتبارات شهرداری ها به شهرداری رازميان اختصاص داده شد و بخش الموت غربی هم از لحاظ تخصیص اعتبار، رتبه دوم شهرستان را دارد و تلاش می‌شود بتوانیم مشكلات بخش را با تجميع همه ظرفيت‌ها حل کنیم.

ملکی پور بیان کرد: مردمی بودن و مردمی سازی به معنای مشاركت مردم در تمام زوايای تصميم گيری و تصميم سازی است و هر كجا مردم پای كار بودند عزت و سربلندی را به ارمغان آوردند.

فرماندار شهرستان قزوين گفت: اصل، اساس و مركز ثقل توسعه، نيروی انسانی است و در منطقه الموت انسان‌های فرهيخته و با فرهنگ و متخصص زیادی فعالند که باید از همه این ظرفیت ها برای پیشرفت و آبادانی این منطقه بهره ببریم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا