ورزش و نشاط

نشست سه ساعته شورای فنی والیبال برای انتخاب سرمربی/ اعضا محرمانه رای دادند

اعضای شورای مشورتی فدراسیون والیبال نظرات خود درباره چهار گزینه هدایت تیم ملی والیبال را در جلسه‌ای سه ساعته بیان کردند و تصمیم گیریی نهایی در این خصوص در نشست کمیته فنی جدید گرفته خواهد شد.

به گزارش تیتر اول، چهارمین نشست شورای مشورتی که جایگزین کمیته فنی شده است یکشنبه، دهم دی با حضور کارشناسان، خبرگان، نخبگان و پیشکسوتان والیبال ایران به ریاست وحید مرادی سرپرست فدراسیون والیبال برگزار ‌شد تا چهار گزینه نهایی هدایت تیم ملی والیبال مردان ایران مورد ارزیابی و بررسی دقیق قرار گیرند.

سید میلاد تقوی مشاور در امور اجرایی، فریبا محمدیان نایب رئیس بانوان، محسن ترابی سرپرست دبیری، مهدی احمدی‌آذر مشاور و مدیر حوزه ریاست، ناصر میرفخرایی، سعید درخشنده، منوچهر پورحسن، جمشید حمیدی، علی موذن، محمود افشاردوست، جهانگیر سیدعباسی، علی پورعروجی، ابراهیم وطن‌پرست، امیرحسین منظمی، امیر حسینی، علیرضا نادی، آرش صادقیانی، غلامرضا مومنی‌مقدم، عیسی سنگدوینی، امیر طلوع‌کیان، فرهاد نظری‌افشار، علیرضا طلوع‌کیان، علی فتاحی، پدیده بلوری‌زاده و مسعود آرمات به صورت حضوری، محمدرضا تندروان، احسن‌اله شیرکوند و ایرج مظفری نیز به صورت آنلاین در این نشست حضور داشتند.

همچنین علی شاکری، محمد محمدکاظم، مصطفی کارخانه، عادل غلامی، پیمان اکبری، رحمان محمدی‌راد، سعید رضایی و ابراهیم وادی به صورت حضوری، جواد مهرگان و مهدی بازارگرد به صورت آنلاین به این نشست دعوت شده بودند.

مرادی با بیان این‌که تصمیم نهایی درباره انتخاب سرمربی در کمیته فنی ۱۲ نفره گرفته خواهد شد، تصریح کرد: تصمیمات کمیته فنی باید جاری باشد. سوابق این مربیان برای همه حاضران ارسال شده است همگی این افراد را می شناسید و با اتکاء به دانش خود و شرایط تیم ملی و قابلیت های مربی نظر خود را بیان کنید و استدلال فنی داشته باشید. امیدوارم با صحبت ها در این جلسه به جمع بندی خوبی در تصمیم سازی برسیم. از میان کاندیداهای مطرح شده این چهار گزینه آماده همکاری هستند و با این افراد یک قرارداد تا بعد از پایان المپیک ۲۰۲۴ و دو قرارداد دو ساله تا المپیک ۲۰۲۸ ببندیم تا بتواند تیم ملی را به جایگاهی که مدنظر است، برساند.

مرادی در ادامه ضمن اشاره به سوابق و رزومه های چهار گزینه‌های اصلی و بیان نقاط ضعف و قوت و برنامه‌های آنها در یک چارچوب کلی، به ارائه گزارشی دقیق در خصوص مذاکرات انجام شده با گزینه‌های مد نظر فدراسیون والیبال پرداخت و سپس شرکت کنندگان در این نشست دیدگاه‌های خود درباره چهار گزینه مطرح کردند.

پس از این جلسه سه ساعته اعضا ضمن اظهار نظر صریح خود در خصوص گزینه‌های مد نظر، اولویت‌های خود را به صورت کتبی و محرمانه به سرپرست فدراسیون ارائه کردند و اسامی منتخب پیشنهادی خود را برای تشکیل کمیته فنی اعلام کردند تا روز سه شنبه، کمیته فنی در خصوص گزینه های سرمربیگری تیم ملی والیبال در سال ۲۰۲۴ تصمیم گیری نماید.

انتهای پیام

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا