میزبان بی‌رحم! – تیتر اول

به گزارش خبرگزاری تیتر اول؛ یورو ۲۰۲۴ امشب با برگزاری دیداری در فوتبال‌آرنای شهر مونیخ بین آلمانِ میزبان و اسکاتلند برگزار شد، دیداری که آلمانی‌ها در پایان آن با نتیجه ۵-۱ پیروز شدند.

بازی را آلمان طبق انتظار تهاجمی شروع کرد تا این که در دقیقه ۱۰ گل نخست تورنمنت با پاس یاشوا کیمیش و شوت زمینی و دقیق فلوریان ویرتس به ثمر رسید. فشار آلمان کمتر نشد تا این که در دقیقه ۱۹ جمال موسیالا پاس کاوی هاورتس را به سقف دروازه اسکاتلند رساند و گل دوم ثبت شد. در واپسین دقیقه نیمه نخست آلمان به گل دیگری هم رسید. خطای خطرناک رایان پورتئوس روی ایلکای گوندوغان باعث شد این بازیکن کارت قرمز بگیرد و داور با استفاده از VAR پنالتی اعلام کند. در دقیقه ۱+۴۵ پنالتی را کای هاورتس تبدیل به گل سوم کرد.

نیمه دوم یولیان ناگلزمن به برخی بازیکنان نیمکت‌نشین آلمان فرصت خودنمایی داد که ثمره یکی از آن‌ها گلی تماشایی توسط نیکلاس فولکروگ با شوتی سرکش در دقیقه ۶۸ بود. فولکروگ گل دیگری هم در دقیقه ۷۶ زد که VAR آن را آفساید تشخیص داد. در دقیقه ۸۷ گل‌به‌خودی آنتونیو رودیگر باعث شد اسکاتلند دست‌خالی میدان مونیخ را ترک نکند. با این حال آلمان در دقیقه ۳+۹۰ با شوت امره جان که در لحظات آخر به اردوی‌شان اضافه شد، به گل پنجم رسیدند.

تیم‌های ملی سوئیس و مجارستان هم در گروه A قرار دارند که فردا به مصاف هم خواهند رفت.

257 251

دکمه بازگشت به بالا