ورزش و نشاط

مهاجم جنجالی پرسپولیس را ترک کرد!

این تصمیم البته با هماهنگی کادرفنی و اجازه یحیی گل‌محمدی صورت گرفته اما به هر حال او در آخرین بازی فصل پرسپولیس را همراهی نخواهد کرد.

او دو روز پیش ایران را ترک کرد تا به این ترتیب حضور چند ماه و جنجالی این مهاجم سوئدی در اردوی پرسپولیس فعلا به پایان برسد اما این موضوع هنوز به منزله جدایی نبیل تلقی نمی‌شود و قرارداد این مهاجم به قوت خود باقی است.

نکته مهم اینکه باهویی به دلیل مصدومیت امکان حضور در ترکیب پرسپولیس را نداشت و در بازی قبلی هم برای این تیم به میدان نرفت اما شاید انتظار می‌رفت باتوجه به بازی حساس پرسپولیس مقابل مس رفسنجان، بعد از این بازی راهی تعطیلات شود.

باهویی که یک گل در نیم فصل برای پرسپولیس به ثمر رساند و نتوانست کارآیی لازم را در ترکیب قرمزها داشته باشد، باتوجه به اظهارات مدیران باشگاه و تمایل به جذب یورگن لوکادیا، احتمالا در لیست خروجی قرار خواهد داشت.

این در حالی است که پرسپولیس حالا در غیاب نبیل باهویی به مصاف رفسنجان خواهد رفت و در این بازی شهاب زاهدی تنها مهاجم لیست پرسپولیس خواهد بود.

۲۵۸ ۲۵۸

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا