ورزش و نشاط

معصومی: امیدوارم با شکست زارع به المپیک برسم

قهرمان سنگین‌وزن کشتی آزاد قهرمانی ایران گفت: امیدوارم بتوانم این پیروزی‌ها را در مرحله دوم انتخابی تیم ملی برای المپیک پاریس مقابل زارع تکرار کنم.

به گزارش تیتر اول، امیررضا معصومی پس از برتری قاطع شش بر صفر مقابل سیدمهدی هاشمی در فینال وزن ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد قهرمانی ایران، مرحله نخست انتخابی تیم ملی، گفت: با کشتی‌گیر پهلوانی به نام هاشمی روبه‌رو شدم که یکی از بهترین‌های ایران است اما لطف خدا شامل حال من شد و توانستم با برتری مقابل حریفم به عنوان قهرمانی برسم.

دارنده مدال‌های طلای نوجوانان، جوانان و امیدهای جهان ادامه داد: امیدوارم در مرحله دوم انتخابی تیم ملی برای حضور در المپیک پاریس نیز به این پیروزی‌ها ادامه بدهم و برابر امیرحسین زارع، قهرمان بزرگ جهان، هم موفق شوم.

او درباره جو سنگین سالن مسابقات هم گفت: فضای سالن سیدرسول حسینی ساری عالی بود. من همیشه گفته‌ام اینقدر که در مازندران راحتیم در خانه خودمان راحت نیستیم. مردم مازندران دوست‌داشتنی هستند و اگر در فینال رقیبم را تشویق کردند به خاطر این بود که با همشهری آنها مسابقه داشتم و باید این کار را می‌کردند.

انتهای پیام

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا