ورزش و نشاط

مصدومیت فرزین گروسیان کار دستش داد!/ گلر آبی‌ها در اختیار باشگاه قرار گرفت

تیتر اول/خوزستان سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان، گلر تیمش را در اختیار باشگاه قرار داد.

فرزین گروسیان در هفته پنجم لیگ برتر در دیدار مقابل تراکتور از ناحیه دست دچار مصدومیت می‌شود اما با همین دست آسیب دیده و بدون توجه به شدت آسیب دیدگی در تمرینات استقلال خوزستان حضور پیدا می‌کند و حتی با همین شرایط در دیدار مقابل ذوب آهن نیز درون دروازه استقلال خوزستان قرار می‌گیرد.

به گزارش تیتر اول، اما شدت درد در ناحیه دست باعث می‌شود گروسیان به پزشک مراجعه کند و در معاینات مشخص می‌شود دست او شکسته است و باید دست خود را به تیغ جراحان بسپارد.

اما باشگاه استقلال خوزستان مدعی شده است که گروسیان باید در تعطیلات لیگ این فرصت را غنیمت می‌شمرد و مصدومیت خود را رفع می‌کرد و نباید در اقدامی غیرحرفه‌ای دست خود را به دست طبیبان محلی و سنتی می‌سپرد تا شدت آسیب دیدگی او بیشتر شود؛ موضوعی که حالا باعث گله مندی پورموسوی شده است و گلر تیم خود را ادر اختیار باشگاه قرار داد.

انتهای پیام

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا