سلامت و تندرستی

مرسدس بنز فضایی و عجیبی که در یک زباله‌دان رها شده است! /عکس

امیرمسعود عابدین: این عکس‌ها در خارج از آتلانتا، جایی که مقر مرسدس بنز در آمریکای شمالی است، گرفته شده‌اند. این احتمال وجود دارد که این خودرو را تا زمانی که از عمر مفید خود گذشته است در آنجا نگه داشته و بعد آن را دور انداخته است. خودروسازان به دلیل نگرانی‌های قانونی، کانسپت‌های کاربردی خود را پس از اتمام کارشان نمی‌فروشند یا اهدا نمی‌کنند، به همین دلیل است که بسیاری از آنها با این نوع برخورد مواجه می‌شوند.

مرسدس بنز فضایی و عجیبی که در یک زباله‌دان رها شده است! /عکس

بیشتر بخوانید:

در این کانسپت تمام لوگوهای مرسدس بنز حذف شده‌اند، اما چند عنصر، شناسایی آن را برای کارآگاهان اینترنتی بسیار آسان کرد. این خودرو دارای صندلی‌های مرسوم مرسدس، صفحه‌نمایش لمسی عظیم و سایر اجزای بسیار شبیه به مواردی که در نهایت، در مدل‌های پیشرفته‌تر این خودروساز آلمانی مانند کلاس S و EQS دیده می‌شد، است.

مرسدس بنز فضایی و عجیبی که در یک زباله‌دان رها شده است! /عکس

شرم آور است که چنین پروژه جالبی به سادگی در جایی خارج از آتلانتا رها شده است. با اینکه فضای داخلی و فناوری موجود در این خودرو ممکن است تکراری به نظر برسد، اما طراحی خاص و جالب آن باعث می‌شود تا ما دوست نداشته باشیم که این خودرو را در جایی غیر از موزه‌ها ببینیم.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در تیتر اول مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید:

۵۸۵۸

کارگروه خبری مطالب پزشکی

علم پزشکی همچون پازلی است و هدفم این است که قطعات آن را به گونه‌ای تنظیم کنم که یک تصویر کامل و جذاب از سلامتی برای شما پدید آید. به عنوان نویسنده علمی و پزشکی، با استفاده از الگوریتم BERT گوگل، این راهنمایی را با انگیزه و استعداد به شما ارائه می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا