ورزش و نشاط

لزوم به‌روزرسانی و‌ هوشمندسازی تجهیزات با افزایش ترافیک مرسولات پستی

مدیرعامل شرکت ملی پست در گفت‌و‌گو با آنا مطرح کرد؛

لزوم به‌روزرسانی و‌ هوشمندسازی تجهیزات با افزایش ترافیک مرسولات پستی

مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: شرکت ملی پست باید متناسب با افزایش ترافیک مرسولات تجهیزات خود را به‌روز کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، توسعه اقتصاد دیجیتال این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته و یکی از مولفه‌های تحقق آن پست است که باید بتواند به عنوان یکی از بازوهای توسعه این فناوری نقش خود را به خوبی ایفا کند.

از همین رو محمود لیائی مدیر عامل شرکت ملی پست در گفت‌و‌گو با خبرنگار آنا پیرامون برنامه‌های این شرکت در سال جدید گفت: از آنجایی که مرکز تجزیه و مبادلات تهران، مسئولیت توزیع و نظارت بر هاب‌های پستی کشور را بر عهده دارد از نظر فضا با محدودیت‌هایی مواجه است که خدمت‌رسانی را برای ما سخت می‌کند، از این رو سعی داریم  سال آینده این فضا را به مکان بهتری با متراژ ۳۰ هکتار در اطراف تهران انتقال دهیم.

وی در ادامه تصریح کرد: شرکت ملی پست به عنوان یک شرکت خدماتی که مورد اعتماد مردم است در روزهای معمولی و به ویژه ایام منتهی به پایان سال از نظر حجم مرسولات و مبادلات پستی در سراسر کشور بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد‌‌ از طرف دیگر پست سال گذشته با رشد ۲۵ درصدی ترافیک پستی مواجه بوده و با تراکم کاری بالا و لجستیک روبرو است؛ از این رو مستلزم افزایش نیروهای انسانی برای بهبود کیفیت و سرعت خدمات رسانی است.

مدیرعامل شرکت ملی پست در پاسخ به این سوال که شرکت ملی پست چقدر در جهت هوشمندسازی گام برمی‌دارد تا بتواند مرسولات را در عرض چند ساعت به مقصد برساند افزود: این موضوع مستلزم زیرساخت مناسب است که در حال حاضر وجود ندارد اما در آینده قطعا این سیستم پاسخگو نخواهد بود و باید بتوانیم هم راستا با پیشرفت‌های فناوری روز دنیا پیش برویم. همچنین با رشد تصاعدی ترافیک مرسولات نیازمند به روز شدن خدمات و تجهیزات هستیم، پس ما باید متناسب با افزایش ترافیک مرسولات تجهیزات خود را افزایش دهیم و آن‌ها را به‌روز کنیم.

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا