حوادث

قتل مرموز مرد ناشناس در تاریکی شب

آفتاب‌‌نیوز :

کارآگاهان جنایی در تلاش‌اند تا راز قتل مردی ناشناس را که جسدش در خیابانی در تهران پیدا شده است، فاش کنند.

ماموران 153 شهرک ولیعصر ساعت 8 شب دوشنبه کشف جسد خون‌آلود مردی را به بازپرس کشیک قتل اطلاع دادند و تحقیقات در این زمینه آغاز شد.

بررسی اولیه کارشناسان پزشکی قانونی حکایت از آن داشت که 16 ضربه جسمی برنده شبیه به چاقو بر پیکر بی‌جان مرد وجود دارد،‌ اما متخصصان تشخیص هویت در جست‌وجوی جیب‌های مقتول، کارت شناسایی یا کیف پولی که هویت او را نشان دهد، پیدا نکردند.

این در حالی بود که طی بررسی‌ ماموران کلانتری مشخص شد رهگذری که در حال عبور از آنجا بود پیکر خون‌آلود را پیدا کرده و از اهالی محل خواسته تا به اورژانس و پلیس زنگ بزنند؛ اما وقتی امدادگران اورژانس رسیدند مرد مجروح دیگر نفس نمی‌کشید.

در ادامه تحقیقات با توجه به اینکه مرد کشته‌شده لباس بیرون به تن داشت و ایرپاد هم به گوشش بود احتمال اینکه در معرض حمله سارق یا سارقان قرار گرفته و پس از مقاومت هدف ضربات متعدد چاقو قرار گرفته باشد، به یکی از فرضیات تبدیل شد. در فرضیه دیگری که دور از ذهن به نظر نمی‌رسد احتمال مجروح شدن مرد جوان در مکانی دیگر و سپس انتقال او به محل کشف وجود دارد.

در نهایت با توجه به پایان تحقیقات در صحنه کشف جسد، پیکر بی‌جان به پزشکی قانونی انتقال یافت تا معاینات دقیق‌تر انجام شود و کارشناسان نظر خود را اعلام کنند. تحقیقات از شاهدان و اهالی محل نیز سرنخی به دست کارآگاهان نداد چون کسی چیزی ندیده یا صدای فریاد و درگیری را نشنیده بود. به همین دلیل بررسی‌ها با بازبینی دوربین‌‌های مداربسته خیابان‌های منتهی به محل کشف جسد ادامه دارد تا عامل یا عاملان این قتل شناسایی و دستگیر شوند.

تیم خبری حوادث

نویسنده حوادث با توانایی شناسایی ترندها و انتقال اخبار به زبان ساده هستم. تلاش می‌کنم تا خوانندگان را به روز با ترندهای روز دنیای اخبار نگه دارم.
دکمه بازگشت به بالا