ورزش و نشاط

قاچاقچیان قطعات نظامی به اوکراین بازداشت شدند

آفتاب‌‌نیوز :

سرویس امنیت فدرال روسیه گفت که مظنونان ظاهرا قطعاتی از هلیکوپترها و هواپیماهای جنگی در روسیه به دست آورده و به طور غیرقانونی آنها را به خارج از این کشور منتقل کرده‌اند. به گفته این نهاد امنیتی، این گروه شامل افرادی بود که در اوکراین و یک کشور آسیای میانه که نامش فاش نشد، به دنیا آمده‌اند.

به گزارش خبرگزاری راشا تودی، این سازمان امنیتی، تصاویری از عملیات مذکور و دستگیری دو مرد را منتشر کرده است. یکی از آنها در حالی که دستانش با جوهر پوشانده شده بود، نشان داده شد که اغلب برای علامتگذاری پول طعمه استفاده می‌شود و در نور فرابنفش می‌درخشد.

این ویدیو همچنین یک ردیف جعبه و کیف را نشان می‌دهد که احتمالا حاوی کالاهای آماده شده برای قاچاق و همچنین قطعات مختلف تجهیزات و مقدار زیادی پول به روبل است.

در بیانیه مطبوعاتی سرویس امنیت فدرال روسیه آمده است که این نهاد بیش از ۱۰۰ قلم جنس نظامی را به همراه ۱۱۷ هزار دلار و ۵۹ هزار یورو (۶۳۰۰۰ دلار) پول نقد توقیف کرده است.

طبق قوانین روسیه، مظنونان به اتهام قاچاق به حبس تا ۱۲ سال محکوم می‌شوند. سرویس امنیت فدرال روسیه گفت که دادگاه مسکو دستور بازداشت موقت آنها را صادر کرده است.

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا