ورزش و نشاط

عکس| بزن بزن در اردوی آلمان‌ها!

به گزارش خبرگزاری تیتر اول؛ به گزارش بیلد، در جریان تمرینات امروز تیم ملی آلمان، شاهد تنش و درگیری بین نیکلاس فولکروگ و آنتونیو رودیگر بودیم. این اتفاق در خلال یک بازی تمرینی رخ داد، جایی که این دو بازیکن به طور مستقیم مقابل یکدیگر قرار داشتند. رودیگر با حرکاتی مانند هل دادن و زمین انداختن فولکروگ، او را تحت فشار قرار می‌داد. پس از تکل خشن دیگری از سمتِ رودیگر، فولکروگ که عصبانی شده بود، به رودیگر ناسزا گفت و با لحنی تند با فریاد به مربی آلمان می‌گوید: “سوت بزن دیگه!”.

فولکروگ سپس از روی زمین بلند شد و به سمت رودیگر می‌رود. هر دو بازیکن یکدیگر را هل دادند و به نظر می‌رسید که در آستانه درگیری فیزیکی هستند. در نهایت، ساندرو واگنر دیگر مربی تیم، به موقع وارد عمل شد و آنها را از یکدیگر جدا کرد. واگنر به سراغ رودیگر رفت و سعی کرد او را آرام کند. فولکروگ که هنوز عصبانی بود، با قدم‌هایی تند از جمع آنها دور شد. رودیگر نیز به جای پیوستن به تمرینات گروهی، با مربی بدنسازی به دویدن انفرادی پرداخت تا آرامش خود را دوباره به‌دست آورد.

عکس| بزن بزن در اردوی آلمان‌ها!

عکس| بزن بزن در اردوی آلمان‌ها!

عکس| بزن بزن در اردوی آلمان‌ها!

عکس| بزن بزن در اردوی آلمان‌ها!

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا