ورزش و نشاط

سعید عزت‌اللهی دیگری در راه است

به گزارش خبرگزاری تیتر اول؛وقتی کارلوس کی روش وارد فوتبال ایران شد عقیده اش این بود که دعوت از بازیکنانی که خارج از ایران بازی می کنند می تواند هم سطح فنی تیم ملی را بالا ببرد و هم کمک کند تا بازیکنان داخلی روز به روز پیشرفت کنند.به همین دلیل او فوتبالیست های زیادی را از خارج از ایران به تیم ملی دعوت کرد که خروجی اش شد ستاره هایی مثل دژاگه،قوچان نژاد،دانیال داوری و ….

بدون شک در سراسر جهان بازیکنان زیادی هستند که یا از ایران به خارج از کشور رفته اند و یا در همان کشورها فوتبال را فراگرفته اند.مثل سام یغموری که اینجا در تهران در تیم نونهالان پاس و پیکان بازی می کرد و جزو استعدادهای نونهالان در سال 95 بود حالا از تیم دوم هولشتاین کیل که به تازگی به لیگ دسته اول صعود کرده پیشنهاد دارد.

بازیکنی که استایل بدنی اش شبیه به سعید عزت اللهی است و بدون شک در آینده از او بیشتر خواهیم شنید.طوری که سرمربی تیمش هم از این شباهت یاد کرده است.او در پست سعید عزت اللهی هم بازی می کند و به تازگی از تیم دوول کیل هم پیشنهاد دارد.

سعید عزت‌اللهی دیگری در راه است

سعید عزت‌اللهی دیگری در راه است

251 251

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا