اقتصادی

سامانه ارزیابی کارکنان به صورت برخط راه‌اندازی شده است

رئیس سازمان اداری و استخدامی گفت: سامانه ارزیابی کارکنان به صورت برخط راه‌اندازی شده است تا مردم میزان رضایت‌مندی خود را از خدمات ارائه شده اعلام کنند.

به گزارش تیتر اول، میثم لطیفی صبح امروز (چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۲) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره موضوع رضایت‌سنجی مردم از کارکنان دولت اظهار کرد: سامانه‌ای به وسیله کیو. آر. کد راه‌اندازی کرده‌ایم که همه کارکنان دولت با یک کیو. آر. کد ارزیابی می‌شوند. این کار با تلفن همراه به راحتی انجام خواهد شد. همه کارکنان در یک سامانه متمرکز دارند یک کد در این سامانه صادر و در محل حضور آنها نصب شده تا مراجعان با تلفن همراه به چهار سوال پاسخ دهند.

وی درباره این سوالات که از مردم درباره کارکنان دولت پرسیده می‌شود، گفت: این سوالات پرسیده می‌شود که آیا از کیفیت کار راضی بوده‌اند؟ آیا احترام لازم گذاشته شد؟ سرعت کار چگونه بود؟ آیا از نحوه برخورد رضایت داشته‌اند؟

لطیفی اضافه کرد: این سامانه الان آماده شده و دیگر از اینجا منتظریم مردم مشارکت کنند تا کم کم بتوانیم ماهانه گزارشی از میزان رضایت عمومی مردم از خدماتی که همکارانمان ارائه می‌دهند، داشته باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا الان آماری دارید که این میزان رضایت چقدر است؟ اظهار کرد: الان آمار دقیقی ندارم و بگذارید آمار دقیق را بگیرم و به شما بدهم ولی این سامانه کاملا برخط است.

رئیس سازمان اداری و استخدامی در پاسخ به سوال دیگری درباره اینکه آیا امسال آزمون استخدامی خواهیم داشت یا به سال بعد موکول می‌شود، گفت: ان‌شاءالله برای آموزش و پرورش آزمون خواهیم داشت و برآورد کرده‌ایم که جذب جدیدی در آموزش و پرورش داشته باشیم.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی حرفه‌ای هستم که با تخصص و تجربه در زمینه تحلیل‌های اقتصادی فعالیت می‌کنم. با استفاده از روش‌های پیشرفته و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما در تصمیم‌گیری‌های مالی بهترین نتیجه را بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا