استان ها

روایت معاون امنیتی وزیر کشور از حملۀ تروریستی در چابهار و راسک و تعداد کشته‌ها

معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور گفت: تعداد تروریست‌های کشته شده ۸ تن است و حداقل ۶ تن دیگر کشته یا دستگیر خواهند شد.

به گزارش تیتر اول، سید مجید میراحمدی در گفت‌وگویی تلویزیونی درباره حمله تروریستی شب گذشته به چند مقر نظامی در شهرستان چابهار اظهار داشت: گروهک تروریستی صهیونیستی جیش الظلم همزمان به مقرهای سپاه و دریابانی در راسک و چابهار حمله کردند هدف آنها تصرف این مکان‌ها و سپس شهادت و یا اسارت کلیه نیروهای مستقر در این مکان‌ها بود، به لطف پروردگار و در سایه شجاعت و شهامت و رشادت و شهادت‌طلبی نیروهای جان برکف سپاه، انتظامی، مرزبانی و دریابانی و همه حافظان امنیت، عملیات آنها با شکست ۱۰۰ درصدی مواجه شد.

وی با بیان اینکه کلیه نیروهای عملیاتی آنها که ماموریت تصرف مقرها رو داشتند به هلاکت رسیدند، ادامه داد: در دو شهر چابهار و راسک یک تعدادی از باقی‌مانده‌های تروریست‌ها در محاصره کامل هستند که ساعت‌های دیگر اینها یا دستگیر خواهند شد یا کشته خواهند شد بنابراین همه نیروهای عملیاتی تروریستی در این عملیات کشته و یا دستگیر خواهند شد، نیروهای پشتیبانی عملیاتی آنها هم در محاصره هستند و با دیدن این شرایط پا به فرار گذاشتند که در محاصره نیروهای امنیتی هستند و همانطور که اعلام کردیم به فضل پروردگار این عملیات تروریستی با شکست ۱۰۰ درصدی و کامل مواجه شده است.

میراحمدی درباره تعداد کشته های تروریست‌ها گفت: تعداد افرادی که تا الان به هلاکت رسیدند هشت نفر هستند ولی به احتمال زیاد این تعداد افزایش پیدا می‌کند و به نظر می‌آید ۶ نفر دیگه هم یا دستگیر شوند یا کشته خواهند شد.

معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور گفت: تعداد شهدای ما فعلا  ۳ نفر هستند و تعدادی هم مجروح شدند که ان‌شاءالله وضعیت آنها بهبود پیدا کند.

میراحمدی در پایان گفت: بنابراین با توجه به عملیاتی که صورت گرفته تعداد کشته‌ها تروریستها قاعدتا باید بیشتر از ۲۰ نفر باشد ولی آمار دقیق را فرماندهانی که در صحنه درگیر هستند اعلام می‌کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا