فرهنگ و هنر

روایت متفاوت فصل جدید «پریزاد» از تولدهای ناخواسته

فصل سوم مستند “پریزاد” به تهیه کنندگی سوده مصباح و کارگرانی رضا محمدنیا با روایت متفاوت از موضوع “سقط عمدی جنین” از شنبه ۱۸ آذرماه حوالی ساعت ۲۱ از آنتن شبکه تهران تقدیم نگاه مخاطبان می شود.

به گزارش تیتر اول به نقل از روابط عمومی شبکه تهران، پریزاد راوی قصه‌هایی واقعی از خانواده‌هایی است که به دلایل مختلف قصد سقط عمدی جنین خود را داشتند، اما در دوران بارداری به دلایل مختلف از تصمیم خود منصرف می‌شوند و در نهایت از حفظ فرزند خود بسیار راضی هستند و برکات حضور او را در زندگی لمس می‌کنند.

در این برنامه، زیبا بنماران با مادرانی که تصمیم به سقط جنین داشتند، گفتگو خواهد داشت و از آنها درباره علت این تصمیم (سقط جنین)، دلایل انصرافشان و در نهایت رضایت از حضور فرزند متولد شده در زندگی‌شان می‌پرسد. 

در بخش پایانی هر برنامه جشن تولدی برای آن کودک گرفته می‌شود و مدال افتخار به مادران قهرمانِ قصه‌ها اهدا می‌شود. 

گفتگو با کارشناسان برنامه دکتر محمد حسن آسایش و دکتر مهرنوش دارینی با محوریت و متناسب با موضوع مستند همچون اختلافات زناشویی، ترس از قضاوت، دوری از تنش در خانواده و … از دیگر بخش‌های این برنامه است که از شبکه تهران پخش می‌شود. 
«پریزاد» کاری از گروه خانواده و کودک شبکه تهران است در ۲۶ قسمت ۲۵ دقیقه‌ای شنبه شب‌ها پخش و تکرار آن نیز سه شنبه‌ها ساعت ۲۱ خواهد بود.

انتهای پیام 

نشر فرهنگ و هنر

از ریتم و صداهای کلمات استفاده می‌کنم تا شما را در یک سفر صوتی همراه کنم.
دکمه بازگشت به بالا