ورزش و نشاط

دیدار با نساجی نقطه عطف استقلال است/ به سقوط نکردن امیدوار هستیم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، رقابت‌های لیگ دسته اول به روزهای پایانی خود نزدیک شده است اما همچنان رقابت برای صعود به لیگ برتر و بقا در این لیگ با هیجان و حساسیت بالایی دنبال می‌شود.

دریا بابل از جمله تیم‌هایی است که در میان گزینه‌های سقوط به لیگ دسته دوم قرار دارد اما عملکرد این تیم در ۶ هفته اخیر که منجر به کسب ۹ امتیاز شد امیدها را برای بقا در لیگ افزایش داد و اکنون با ۲۷ امتیاز در رده چهاردهم جدول قرار دارد.

داوود سیدعباسی سرمربی تیم فوتبال دریا بابل در خصوص عملکرد تیمش به خبرنگار آنلاین گفت: سه هفته سرنوشت ساز در پیش داریم و تا هفته آخر تلاش می‌کنیم و باید دید چه اتفاقاتی خواهد افتاد. اما چیزی که ما را به آینده امیدوار کرده است تلاش بازیکنان تیم است. در ادامه بازی‌ها هم با رقبای قدرتمندی دیدار خواهیم کرد و امیدوارم بتوانیم نتایج لازم را کسب کنیم.

وی در خصوص دیدار هفته آینده این تیم با شهر راز شیراز گفت: شهر راز بازیکنان بسیار خوبی دارد و مطمئناً بازی خوبی در پیش خواهیم داشت. خوشحالی ما از این بابت است که می‌دانیم شهر راز به فوتبال اهمیت خاصی می‌دهد و همین مسأله‌ای امیدوارکننده است.

سیدعباسی که سابقه بازی در تیم استقلال را در کارنامه دارد در خصوص این تیم گفت: استقلال ریتم خیلی خوبی از ابتدای فصل داشته است و با پلن خاصی پیش آمده و نشان داد که یک تیم عملگرا است و استراتژی دقیقی که داشت توانست خود را در کورس قهرمانی نگه دارد. اینکه استقلال نوسان زیادی نداشت امتیاز مثبتی برای این تیم بود.

این پیشکسوت فوتبال ادامه داد: این تیم رقبای سرسختی داشت اما امتیازات خوبی را جمع کرد و در فاصله ۳ هفته مانده تا پایان مسابقات باید دید چه اتفاقاتی رقم خواهد خورد. نقطه عطف استقلال بازی هفته آینده با نساجی خواهد بود.

وی در این خصوص که پیش بینی می‌کند چه تیمی قهرمان لیگ برتر خواهد شد گفت: من پیشگوی خوبی نیستم و همه چیز روز آخر مشخص خواهد شد.

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا