بهترین های کسب و کارسلامت و تندرستی

خواص قطره لاویگل دکتر خیراندیش چیست؟

قطره لاویگُل

فرآورده ای کاملا گیاهی از موسسه تحقیقات حجامت ایران و بر اساس نسخه های طب سنتی پروفسور خیراندیش جهت درمان بیماری های اعصاب و روان تهیه می شود.
قطره لاویگُل از موثر ترین دارو های گیاهی در مهار استرس و اضطراب می باشد و از تنش های عصبی جلوگیری می کند. از دیگر سو با تاثیرات مثبتی که روی هورمون خواب یا ملاتونین دارد، به بهبود عملکرد خواب و درمان بی خوابی به ویژه در خانم های یائسه کمک می کند.
قطره لاویُل حاوی عصاره گیاهان دارویی چون اسطوخودوس و سنبل الطیب بوده و در ترکیبات آن هیچ گونه ماده شیمیایی استفاده نشده است.
لاویگل هیچ گونه عوارض جانبی برای افراد ندارد و برخلاف دارو های شیمایی ضد افسردگی، ایجاد وابستگی نمی کند.
در حال حاضر قطره لاویُل یکی از بهترین دارو های گیاهی طب سنتی برای درمان بی خوابی، استرس، اضطراب و افسردگی است که توسط بسیاری از پزشکان طب سنتی به بیماران توصیه می شود.

ترکیبات قطره لاویگل 

از عصاره گیاهان دارویی همچون اسطوخودوس و سنبل الطیب در تهیه قطره گیاهی لاویگُل استفاده می شود.

خواص اسطوخودوس 

اسطوخودوس با طبع گرم و خشک، تقویت کننده قلب و عروق، مغز و اعصاب و مسهل بلغم و سودا بوده و در درمان بیماری های کبدی و باز شدن عروق بسیار موثر و مفید است.

خواص گیاه دارویی سنبل الطیب 

سنبل الطیب هم مانند اسطوخودوس طبعی گرم و خشک دارد. این گیاه پرخواص، ضد تشنج، ضد اسپاسم و آرامبخش بوده و جهت درمان بی خوابی و از بین بردن استرس و اضطراب بسیار موثر است .همچنین تسکین دهنده درد های سیاتیک است.

خواص قطره لاویگل دکتر خیراندیش

  • خواب آور 
  • آرامبخش 
  • کمک به بهبود بیماری آسم 
  • ضد اضطراب، استرس و نگرانی
  • ضد هیستیری و ضد تشنج
  • تقویت کننده مغز و اعصاب 
  • بهبود و تسکین انواع سردرهای میگرنی
  • مسکن قوی درد

نحوه مصرف قطره لاویگل دکتر خیراندیش 

روزی 19 قطره صبح ناشتا و یا قبل از خواب همراه با آب و عسل میل شود.

علت ابتلا به افسردگی از منظر طب سنتی 

در طب سنتی روحیات فرد می تواند بر روی جسم او تاثیر بسزایی داشته باشد. برای مثال استرس زیاد منجر به زخم معده و افسردگی منجر به یبوست خواهد شد.
برقراری تعادل در مزاج یکی از اصلی ترین راه های درمان افسردگی و بسیاری از بیماری ها در طب سنتی است.قطره لاویگل
در رابطه با بیماری های اعصاب و روان افزایش خلط سودا و خشکی مزاج اصلی ترین علت ابتلا افراد به افسردگی است. به همین دلیل شناخت مزاج به درمان افسردگی و استرس کمک شایانی خواهد کرد.چنانچه علایم ذکر شده را در خود یا هر یک از عزیزانتان مشاهده می کنید ،لازم است هر چه سریع تر نسبت به تشخیص صحیح و درمان آن اقدام کنید. ما در سایت اقای دکتر مزاج شناسی را توسط متخصصین طب سنتی به صورت رایگان برای شما انجام می دهیم.

طبق توصیه متخصصان طب سنتی برای درمان بیماری های اعصاب و روان، رعایت نکات زیر اهمیت ویژه ای در سلامتی دارد:

  •  ورزش و فعالیت بدنی، بین 30 تا 45 دقیقه در روز

بی تحرکی موجب افزایش رطوبت و سردی در بدن می شود، بنابراین انجام ورزش و فعالیت بدنی تا حد زیادی به جلوگیری از غلبه سردی و رطوبت در بدن کمک می کند.

  • دوری از آلودگی هوا و تنفس در هوای پاک

زیرا آلودگی هوا موجب افزایش خلط صفرا در بدن می شود و برای دستگاه تنفسی بسیار مضر است.

استفراغ به معنی تخلیه سموم از بدن است و به پاکسازی بدن از اخلاط مضر اشاره دارد.

خواب زیاد ناشی از رطوبت بیش از حد در بدن است و منجر به افزایش سردی و رطوبقطره لاویگل چیست ؟

قطره ای کاملا گیاهی است که از ترکیب عصاره گیاه اسطوخودوس و سنبل الطیب مطابق با نسخه های طب سنتی برای درمان بیخوابی، از بین بردن استرس و اضطراب و کمک به درمان افسردگی تجویز میشود.

مکانیزم عملکرد قطره لاویگل 

همانطور که گفته شد لاویگل از ترکیب اسطوخودوس و سنبل الطیب تهیه میشود و این گیاهان به عنوان موثر ترین گیاهان دارویی برای درمان مشکلات اعصاب و روان در سراسر جهان شناخته میشوند.

خواص موثر اسطوخودوس برای اضطراب، بیخوابی و افسردگی

اسطوخودوس به عنوان داروی خوراکی 

به عنوان نوعی مکمل گیاهی برای درمان اضطراب، افسردگی، بیخوابی و همچنین درد های جسمی از جمله سردرد و دندان درد مصرف میشود.

گیاه اسطوخودوس بصورت روغن، لوسیون و کرم برای درمان مشکلات پوست و مو و همچنین درمان زخم و درد های مفصلی قابل استفاده است.

اسطوخودوس و آروماتراپی

از گیاه اسطوخودوس به عنوان نوعی ابزار آروماتراپی برای درمان مشکلات خواب، بهبود خلق و خو و رفع استرس استفاده میشود.

تاثیرات سنبل الطیب بر خواب و استرس


سنبل الطیب در طب سنتی برای درمان اختلالات خواب بخصوص بیخوابی بسیار موثر است. عصاره خوراکی سنبل الطیب برای درمان استرس و اضطراب مورد استفاده قرار میگیرد و در برخی موارد به عنوان طعم دهنده نیز در انواع غذا و نوشیدنی مصرف میشود.

قطره لاویگل برای درمان استرس و بیخوابی چگونه عمل می کند ؟

برای خرید و مشاوره

محصولات گیاهی طب سنتی

دکتر خیراندیش

از فروشگاه آنلاین مرهم طب

با شماره های زیر تماس بگیرید :

یا بر روی دکمه زیر کلیک کنید

خواص قطره گیاهی لاویگل در طب سنتی 

بهبود مشکلات خواب و درمان بیخوابی

مصرف خوراکی قطره لاویگل موجب بهبود کیفیت خواب و از بین رفتن اضطراب شده و خوابی راحت را به شما هدیه میدهد. لاویگل همچنین به داشتن خواب عمیق و آرام تر نیز کمک میکند.
استفاده مداوم از قطره لاویگل 2 ساعت قبل از خواب به مدت 40 روز میتواند برنامه خواب شما را تنظیم کند و به دلیل این که کاملا گیاهی و بدون مواد افزودنی است، مانند داروی های شیمیایی ضد افسردگی هیچ گونه احساس وابستگی در شما ایجاد نخواهد کرد.

از بین بردن استرس، اضطراب و علائم افسردگی 

اثرات ضد استرس و ضد اضطراب اسطوخودوس و سنبل الطیب به خوبی مورد مطالعه قرار گرفته شده است. مطالعات نشان میدهد که ترکیب این دو گیاه دارویی تا حد قابل توجهی در کنترل استرس و اضطراب و همچنین علائم افسردگی به همان اندازه داروی های شیمیایی تاثیر گذار خواهد بود با این تفاوت که هیچ کدام از عوارض جانبی دارو های شیمیایی را در پی نخواهند داشت.
در اشخاصی که مشکلات و عادات وسواسی همراه با افسردگی دارند توصیه میشود برای اثربخشی بیشتر در کنار این محصول از استفاده کنند.

بهبود علائم سندرم پیش از قاعدگی (PMS)

مصرف قطره لاویگل با بهبود علائم عاطفی، رفتاری و جسمی مانند عصبانیت، افسردگی، درد و گرفتگی در ناحیه شکم و لگن و … مرتبط با سندرم پیش از قاعدگی که از بیست و یکمین روز چرخه قاعدگی شروع میشود مرتبط است. قطره لاویگل با برطرف کردن این مشکلات ، شما را از مصرف دارو های مسکن در این دوران بی نیاز خواهد کرد.

بهبود علائم یائسگی

زنان یائسه میتوانند از قطره لاویگل برای درمان مشکلاتی از جمله بی خوابی، اضطراب و بیقراری و گرفتگی استفاده کنند.

تنظیم فشار خون

اثرات آرامبخش قطره لاویگل بر روی سیستم عصبی موجب کاهش فشار خون و ضربان قلب میشود

تسکین دهنده درد

اسطوخودوس و سنبل الطیب نوعی ضد درد طبیعی هستند و خواص آنتی بیوتیکی دارند به همین دلیل مصرف این قطره به درمان مشکلاتی از جمله

سردرد و میگرن
دندان درد
درد های مفصلی و عضلانی
درد گوش ناشی از عفونت
درد بعد از جراحی و …  کمک میکند.

 

از بین برنده خستگی مزمن 

ترکیبات موثری که در وجود دارد به از بین رفتن خستگی و کسلی کمک خواهد کرد.

تفاوت قطره لاویگل با دارو های آرامبخش و ضد افسردگی شیمیایی

دارو های شیمایی بخصوص دارو های آرامبخش و ضد افسردگی به دلیل ترکیبات شیمیایی که دارند موجب ایجاد احساس وابستگی به دارو در فرد میشوند و در صورت قطع ناگهانی ممکن است اثرات جبران ناپذیری بر سلامتی فرد به جای بگذارند. به همین دلیل توصیه میشود که حدالامکان از مصرف طولانی مدت این نوع دارو ها بدون مشورت پزشک متخصص خوددرای کنید.


اما قطره لاویگل تنها از عصاره دو گیاه اسطوخودوس و سنبل الطیب تهیه شده است و ترکیباتی کاملا گیاهی دارد و به هیچ عنوان مانند دارو های شیمیایی وابستگی ایجاد نمیکند و قطع مصرف آن در هر زمانی امکان پذیر است.

طول درمان قطره لاویگل 

دارو های گیاهی طب سنتی در اغلب موارد طول درمان 40 روزه دارند و توصیه میشود برای اثر بخشی بهتر، بطور مداوم و پیوسته با توجه به تجویز پزشک طب سنتی مصرف شوند.

بعد از گذشت 14 روز تاثیرات مثبت قطره لاویگل مانند بهبود خلق و خو و بهبود کیفیت خواب به وضوح قابل مشاهده خواهد بود.

عوارض جانبی و احتمالی قطره لاویگل 

مصرف قطره لاویگل در زنان باردار 

به دلیل اینکه تابحال اطلاعات کافی ای در رابطه با میزان ایمنی ترکیب گیاه اسطوخودوس و سنبل الطیب بر روی زنان باردار مشخص نشده است، بهتر است که از این قطره در دوران بارداری استفاده نشود و یا حدالامکان قبل از مصرف با پزشک خود در این زمینه مشورت کنند.

افرادی که جراحی در پیش دارند

اسطوخودوس دارای اثرات آرامبخش و خواب آور است به همین دلیل سیستم عصبی را کند میکند.در نتیجه مصرف این محصول به همراه داروی بیحسی یا بیهوشی ممکن است اثرات این دارو ها را افزایش دهد. توصیه میشود از 2 هفته قبل از جراحی از قطره لاویگل استفاده نکنید.

تداخل دارویی قطره لاویگل 

دارو هایی که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد، ممکن است با این قطره تداخل داشته باشند. به همین دلیل توصیه میشود قبل از شروع استفاده از این دارو ها یا شروع مصرف قطره لاویگل با پزشک خود مشورت کنید و حدالامکان قطره لاویگل و دارو شیمیایی را با فاصله زمانی دو ساعته (دوساعت قبل یا دو ساعت بعد) مصرف کنید.

دارو های فشار خون 

قطره لاویگل ممکن است فشار خون را کاهش دهد به همین دلیل مصرف آن همراه با دارو های فشار خون ممکن است فشار خون را بیش از حد کاهش دهد.

کلرال هیدرات

این دارو موجب خواب آلودگی میشود و مصرف همزمان قطره لاویگل و این دارو در برخی موارد ممکن است موجب افزایش بیش از حد خواب آلودگی شود.

پنتوباربیتال 

این دارو نیز یک داروی خواب آور است و مصرف آن همراه با قطره لاویگل ممکن است تاثیرات آن را دو چندان کند.

دارو های آرام بخش و ضد افسردگی

مصرف قطره لاویگل همراه با دارو های باربیتوراتها، بنزودیازپین، زولپیدم، لورازپام و کلونازپام و .. ممکن است موجب خواب آلودگی بیش از حد شود.

خرید قطره لاویگل دکتر خیراندیش

محصولات حکیم خیراندیش، تولید شده توسط موسسه تحقیقات حجامت ایران به دلیل داشتن ترکیبات موثر بر اساس نسخه های طب سنتی و نظارت شخص دکترخیراندیش در فرایند تولید و همچنین میزان بالای رضایت مشتریان به عنوان پرفروش ترین محصول گیاهی طب سنتی در برای درمان انواع مشکلات افسردگی، مشکلات بیخوابی و استرس و اضطراب معرفی میشود.

طرز استفاده از قطره لاویگل دکتر خیراندیش

روزانه 20 قطره از قطره لاویگل را با یک لیوان آب رقیق کرده و دو ساعت قبل از خواب میل کنید.
در موارد دیگر بهتر است با دستور پزشک طب سنتی مصرف نمایید.

ت بیشتر در بدن می شود. بنابراین بهتر است شب ها بین 7 تا 8 ساعت بخوابید و از خواب ظهر پرهیز کنید.قطره لاویگل

غذایی که وارد بدن می شود نقش مهمی در تعادل مزاج بدن ایفا می کند. به همین دلیل تمامی مواد غذایی که مصرف می کنیم می توانند در درمان یا ابتلا به بیماری نقش موثری داشته باشند. برای مشاوره و اصلاح رژیم غذایی با ما در ارتباط باشید.قطره لاویگل

در طب سنتی بیماری های اعصاب و روانی چون افسردگی، فوبیا و ترس، وسواس فکری، اختلال دوقطبی، پرخاشگری، بیش فعالی، حملات عصبی و .. قابل درمان و کنترل هستند. برای خرید لاویگل باسلام کلیک کنید.
قطره لاویگُل یکی از موثر ترین دارو های طب سنتی برای درمان اختلالات اعصاب و روان است و به بهبودی سریع  این گونه بیماری ها کمک بسیاری می کند.

 

دکمه بازگشت به بالا