جامعه

حمله تروریستی راسک بی‌پاسخ نخواهد ماند

سخنگوی فراجا با اشاره به حمله کور تروریست‌ها به مقر انتظامی در شهرستان راسک گفت: بی‌شک این حمله کور، ددمنشانه و تروریستی بی‌پاسخ نخواهد ماند و انتقام سخت در انتظار جنایتکاران خواهد بود.

به گزارش تیتر اول، سردار سعید منتظرالمهدی با اشاره به حمله ناجوانمردانه و کور  تروریست های گروهک “جیش الظلم”  به مقر انتظامی در شهرستان راسک در نیمه شب گذشته گفت: در این حمله تعدادی از تروریست‌ها کشته و زخمی و یکنفر نیز دستگیر شده است، متاسفانه  تعداد ۱۱ نفر از پرسنل جان برکف فراجا در طی دفاع جانانه به فیض شهادت رسیدند.

وی با بیان اینکه هم اکنون فرمانده انتظامی استان در موقعیت حضور و اوضاع تحت کنترل است، افزود: با دستور رییس پلیس کشور نیز هیئتی به سرپرستی جانشین فرمانده کل انتظامی کشور جهت بررسی و پیگیری موضوع  به محل اعزام شدند.

سخنگوی پلیس تاکید کرد که بی شک این حمله کور و ددمنشانه و تروریستی بی پاسخ نخواهد ماند و انتقام سخت در انتظار جنایتکاران خواهدبود.

منتظرالمهدی همچنین  همچنین در فضای مجازی درباره این حادثه تروریستی نوشت: از امروز کسانی که در حمله تروریستی به مقر انتظامی راسک دست داشتند، خود را مردگانی فرض کنند که فقط راه می‌روند.

انتهای پیام

کارگروه خبری اجتماعی

نویسنده اجتماعی با تمرکز بر مسائل اجتماعی در کشورهای در حال توسعه و تلاش برای ارتقای زندگی اجتماعی در این مناطق.
دکمه بازگشت به بالا