سلامت و تندرستی

حاجی دلیگانی: برای رسیدگی به پدیده زیرمیزی در بیمارستان‌ها تیم کارشناسی تشکیل شود

یک عضو کمیسیون حقوقی و قضایی خواستار تعیین تیم کارشناسی درباره رسیدگی به پدیده دریافت زیرمیزی در بیمارستان ها و مطب ها شد.

به گزارش تیتر اول، حسینعلی حاجی‌دلیگانی در جلسه علنی امروز در نطق میان دستور خود با اشاره به گزارش نهایی کمیسیون کشاورزی از عملکرد وزارت نیرو در مورد انتقال آب بین حوضه‌ای گفت: یکی از اشکالات اساسی این گزارش عدم توجه به آب شرب بود؛ هیچ شهروند ایرانی مسلمان راضی نیست که شهروند دیگر مسلمانش در جای دیگر کشور تشنه بماند.

وی با بیان اینکه شما استان اصفهان وضعیت خاصی از لحاظ بی‌آبی دارد گفت: در شاهین شهر چندین ساعت پشت سر هم آب شرب نبود که باید تدابیر لازم اندیشیده شود.

حاجی دلیگانی با اشاره به خشکی زاینده‌رود و پدیده فرونشست در اصفهان گفت: مسجد امام (ره)، میدان امام (ره) و سی و سه پل در معرض تهدید فرونشست و فروچاله هستند.

وی با تاکید بر لزوم توجه به وضعیت حقوق بازنشستگان به خصوص تامین اجتماعی و کارگران در برنامه هفتم گفت: درباره پدیده زیرمیزی در بیمارستان ها و مطب ها هم تیم کارشناسی تعیین شده تا علل و ریشه ها مشخص شود؛ کدام وجدانی قبول می‌کند بیماری که تصادف کرده است را تا وقتی زیرمیزی پرداخت نکرده به اتاق عمل نبرند؟

انتهای پیام

کارگروه خبری مطالب پزشکی

علم پزشکی همچون پازلی است و هدفم این است که قطعات آن را به گونه‌ای تنظیم کنم که یک تصویر کامل و جذاب از سلامتی برای شما پدید آید. به عنوان نویسنده علمی و پزشکی، با استفاده از الگوریتم BERT گوگل، این راهنمایی را با انگیزه و استعداد به شما ارائه می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا