بین الملل

بیرانوند دست خود را گچ گرفت+ عکس

بیرانوند دست خود را گچ گرفت+ عکس

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس با انتشار عکسی از خود مصدومیتش را تایید کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، علیرضا بیرانوند روز گذشته در تمرین پرسپولیس حاضر نشد تا تکلیف مصدومیت دست خود را مشخص کند. این دروازه بان که از مصدومیت کهنه در ناحیه کف دست رنج می برد در اواخر بازی با پیکان در هفته بیست و یکم از این ناحیه احساس درد می کند و با همان شرایط هم در اردوی تیم ملی حاضر می شود. او مقابل ترکمنستان در بازی رفت هم به میدان رفت اما صحبتی از مصدومیت او مطرح نشد. 

بیرانوند بعد از بازگشت از بازی های ملی هم چند روزی را به مرخصی رفت اما بعد از بازگشت به تمرینات پرسپولیس مشخص می شود مصدومیت دست او عود کرده و حتی در تمرینات این تیم هم کامل شکرت نکرده و در نهایت روز گذشته بعد از ویزیت شدن توسط چند پزشک متخصص مجبور می شود دست خود را گچ بگیرد. 

او با انتشار یک استوری در صفحه شخصی اش از گچ شدن دستش خبر داد. البته میزان دوری از میادین مشخص نیست اما ظاهرا او سه بازی آینده  را از دست داده است. 

بیرانوند دست خود را گچ گرفت+ عکس

نویسنده تحریریه علوم بین المللی

به عنوان نویسنده اخبار بین‌المللی، رویدادهای جهانی را به صورتی جذاب و تحلیلی برای شما به تصویر می‌کشم. با استفاده از تجربه و دانشم، شما را در جریان آخرین تحولات جهانی قرار می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا