جامعه

بنزین قاچاق در ساری به مقصد نرسید

تیتر اول/مازندران رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مازندران از توقیف یک دستگاه وانت مزدا با ۱۱۴۰ لیتر بنزین قاچاق توسط کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز این پلیس در شهرستان ساری خبر داد.

به گزارش تیتر اول، سرهنگ” محمد محمدپور” در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز در پی گزارش واصله در شهرستان ساری، در راستای اجرای طرح مقابله با قاچاق سوخت و فرآورده‌های نفتی، داخل یکی از جایگاه‌های عرضه سوخت به یک دستگاه مزدا وانت که حامل تانکرهای حاوی بنزین بوده مشکوک، که قصد حرکت داشته آن را متوقف کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مازندران افزود: در بازرسی از خودروی متوقف شده، مقدار۱۱۴۰ لیتر بنزین قاچاق و فاقد هرگونه مدرک قانونی کشف شد.

وی خاطرنشان کرد: فرد متخلف، دستگیر و در تحقیقات پلیسی به فروش به‌صورت آزاد بنزین‌ها اعتراف کرد که پرونده در این خصوص تشکیل شد.

سرهنگ محمدپور با اشاره به معرفی فرد متخلف به مراجع قضائی، با تاکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با باندهای سازمان یافته قاچاق سوخت و سرمایه‌های ملی کشور، از شهروندان خواست، اخبار و اطلاعات خود را در این خصوص از طریق ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

کشف مواد مخدر و دستگیری سوداگر مرگ در شهرستان نور

فرمانده انتظامی شهرستان نور از کشف مواد مخدر و دستگیری سوداگر مرگ در آن شهرستان خبر داد.

سرهنگ “احمد امینی” در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر فروش مواد مخدر در شهرستان نور، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار ماموران فرماندهی انتظامی چمستان قرار گرفت.

بنزین قاچاق در ساری به مقصد نرسید

وی افزود: با تلاش شبانه‌روزی و تحقیقات به عمل آمده ماموران فرماندهی انتظامی نور موفق به شناسایی و دستگیری یک سوداگر مرگ شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نور، تصریح کرد: در یک عملیات غافلگیرانه یک سوداگر مرگ توسط پلیس دستگیر و در بازرسی از محل زندگی وی بیش از۱۳۰۰گرم مواد مخدر کشف شد.

سرهنگ امینی با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانون به مراجع قضائی معرفی شد، خاطرنشان کرد: پلیس از هیچ تلاشی در جهت مقابله با سوداگران مرگ و بالا بردن احساس امنیت و ایجاد امنیت در جامعه فروگذار نخواهد کرد.

دستگیری سارق اماکن خصوصی دولتی در ساری

جانشین انتظامی شهرستان ساری از دستگیری سارق اماکن خصوصی، دولتی با ۶ فقره سرقت در آن شهرستان، خبر داد.

سرهنگ”حسین مهدوی” با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام وقوع سرقت در شهر ساری، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی رودپی قرار گرفت.

وی افزود: در اجرای این ماموریت، ماموران انتظامی رودپی این فرماندهی با انجام تحقیقات پلیسی یک متهم سابقه‌دار در امر سرقت را شناسایی و با هماهنگی قضایی در اقدامی غافلگیرانه آن را کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر کردند.

بنزین قاچاق در ساری به مقصد نرسید

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان ساری با بیان اینکه متهم در تحقیقات انجام شده به ۶  فقره سرقت از اماکن خصوصی در شهرستان ساری اعتراف کرد و گفت: طی بازرسی صورت گرفته از مخفیگاه متهم مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی اعم از ۶ تلویزیون ال سی دی، ال ای دی، ۴ عددچای ساز، ۴ تخته پتو و روتختی، ۲ عدد فرش ۹ متری، تابلو نقاشی، ۲ عدد لوستر، چندین دست ظروف آشپزخانه و… کشف شد.

سرهنگ مهدوی با بیان اینکه بنابر اعلام نظر کارشناسی ارزش اقلام سرقتی۲ میلیارد ریال برآورد شد، یادآور شد: متهم که از افراد سابقه‌دار نیز است پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

انتهای پیام

کارگروه خبری اجتماعی

نویسنده اجتماعی با تمرکز بر مسائل اجتماعی در کشورهای در حال توسعه و تلاش برای ارتقای زندگی اجتماعی در این مناطق.
دکمه بازگشت به بالا