برنامه های اوقات فراغت در ۶۷ محله کم برخوردار البرز اجرا می شود

به گزارش خبرگزاری تیتر اول از استان البرز، بهزاد فروغی در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن تبریک عید ولایت و امامت، با اشاره به برگزاری رویداد بزرگ «امیدآفرینی» در استان، اظهار کرد: در آستانه انتخابات، تبیین اقدامات خوب و مغفول مانده دولت سیزدهم برای مردم البرز امری ضروریست. 

مدیرکل ورزش و جوانان البرز با اشاره به مهاجرپذیری و زیرساخت حداقلی استان، افزود: سپاه، شهرداری، اداره ورزش و جوانان و هیئت های ورزشی همزمان با آغاز فصل اوقات فراغت در 67 محله کم برخوردار البرز نشاط آفرینی می کنند تا به مشارکت حداکثری در انتخابات ختم شود. 

وی از برگزاری تور رالی خانوادگی از اداره کل ورزش و جوانان البرز به طالقان با رویکرد ورزشی، فرهنگی، طبیعت گردی و بوم گردی در یکم تیر ماه خبر داد.

فروغی افزود: براین اساس نمایشگاه اتومبیل های کلاسیک در روزهای یکم و پنجم تیرماه توسط هیات اتومبیل رانی برگزار می شود. 

وی گفت: همچنین همایش ورزش و سلامت توسط هیات آمادگی جسمانی در دوم تیر برگزار می شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز تصریح کرد: برنامه پیلاتس آقایان، مسابقات دو و میدانی در روز عید غدیر برای نونهالان زیر ۱۲ سال، مسابقات دو صحرانوردی ورزشگاه شریعتی تا مصلی نمازجمعه کرج از دیگر اقدامات است.

وی گفت: برگزاری مسابقات دو و میدانی در مناطق کم برخوردار در پنجم تیر از جمله برنامه های پیش رو می باشد.

فروغی خاطرنشان کرد: مسابقات کشتی در سالن های شهرداری کرج، تختی کرج، گلسار، هشتگرد، چهارباغ برگزار و10 خانه روستائی بومی محلی غرب البرز تجهیز خواهد شد. 

وی با اشاره به برگزاری جشنواره های بومی محلی هفت سنگ، داژبال،گانیه در محلات مهدی آباد، کیانمهر، کلاک، پارک چمران، حصارک پائین و جوادآباد، گفت: هیات بومی محلی البرز برگزاری پیاده روی خانوادگی در روستای کردان را در روز عید غدیر بر عهده دارد. 

فروغی از برگزاری پیاده روی خانوادگی خانوادگی در نظرآباد خبر داد و افزود: هیات ورزش های همگانی با همکاری سپاه ناحیه امام هادی (ع) کرج پیاده روی در خیابان های اصلی چهارباندی مهرشهر، گل کوچک، دارت، بازی های فکری و داژبال را برگزار خواهند کرد. 

مدیرکل ورزش و جوانان البرز از برگزاری مسابقات گل کوچک در کمالشهر با حضور ۴۰ تیم در روز یکم تیر خبر داد و گفت: ضمن اینکه برنامه کوهپیمائی در نورالشهدای کرج نیز، برگزار می شود.

وی افزود: مراسم ورزش های باستانی و پیاده روی غدیر در پنجم تیر از دیگر برنامه ها است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز گفت: مسابقات سنگ نوردی در ورزشگاه انقلاب کرج را از دیگر برنامه های رویداد امیدآفرینی محسوب می شو که این در روز یکم تیر ماه توسط هیات کوهنوردی برگزار می شود. 

فروغی با اشاره به برگزاری مراسم ورزش های باستانی و تجمع پیاده روی در روز پنجم تیر، گفت: مسابقات متمرکز استانی کشتی، تکواندو و کاراته برگزار از دیگر اقدامات است.

وی تصریح کرد: همچنین دو رویداد پرش و هنرهای رزمی سواره، ایستگاه ورزش، اسب و خانواده در نظرآباد، ساوجبلاغ، کرج و چهارباغ در پنجم تیر برگزار می شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در خصوص اجرای طرح استعدادیابی رشته دوچرخه سواری نونهالان در مجموعه انقلاب کرج، متذکر شد: بزرگترین زمین فوتبال چمن در فردیس با ۱۰ میلیارد تومان اعتبار و استخر شهدای خدمت در شهرک وحدت همزمان با رویداد بزرگ امیدآفرینی افتتاح خواهد شد.

انتهای پیام/

خبرنگار؛ مریم ابوئی مهریزی 

دکمه بازگشت به بالا