فرهنگ و هنر

بازگشت «کودک شو» و «بگو بخند» به تلویزیون

بازگشت «کودک شو» و «بگو بخند» به تلویزیون

برنامه‌های «نیم‌بند»، «خوش‌نمک»، «شهروند و مافیا»، «قندون»، «کودک شو» و «بگوبخند» با پایان ماه صفر به شبکه نسیم باز می‌گردند.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر تیتر اول؛ همزمان با آغاز ماه ربیع‌الاول، جدول پخش شبکه نسیم تغییر خواهد کرد.

بر این اساس از روز یکشنبه (۲۶ شهریور ماه)، برنامه ویژه برنامه‌های «نیم‌بند»، «خوش‌نمک»، «شهروند و مافیا»، «نسیم آوا»، «قندون»، «کودک شو» و «بگوبخند» از شبکه نسیم پخش خواهند شد.

برنامه جدید طنز «نیم‌بند» به تهیه‌کنندگی سعید و مجید عباسی و کارگردانی امیر مشهدی با نگاهی به نقد فرهنگی در حوزه موسیقی و سینما و ساختار نقیضه (پارودی)  و شوخی با خوانندگان از روز دوشنبه (۲۷ شهریور ماه) ساعت ۱۹ پخش خود را آغاز کرده و روزهای زوج در همین ساعت از شبکه نسیم پخش خود را ادامه خواهد داد.

سری جدید برنامه «خوش‌نمک» نیز به تهیه‌کنندگی مقداد مومن‌نژاد و مسعود رجبیان، با اجرای میلاد صالح‌پور در دکوری جدید و طراحی آیتم‌های متفاوت هر شب ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه از این شبکه پخش می‌شود.

فصل جدید برنامه موسیقایی «نسیم آوا» به تهیه‌کنندگی و اجرای محمدرضا محبی در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته جاری به صورت ویژه برنامه و پنجشنبه و جمعه ساعت ۱۹ با پخش موسیقی‌های شاد، کلیپ، اجرای گروه‌های سرود پخش خود را آغاز می‌کند. اضافه شدن آیتم جدید طنز از جمله تغییرات این برنامه عنوان شده است.

همچنین ادامه برنامه «شهروند و مافیا» طبق روال پیشین شنبه تا سه‌شنبه ساعت ۲۳، «کودک شو» چهارشنبه تا جمعه ساعت ۲۳، گلچین برنامه «بگو بخند» هر شب ساعت ۲۰، برنامه ادبی «قندون» روزهای فرد ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه و برنامه «بی‌سیم» روزهای زوج ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه از شبکه نسیم پخش خواهند شد.

گلچینی از فیلم‌های سینمای کمدی نیز در قالب برنامه کوتاه نما، این هفته ساعت ۲۱ به روی آنتن خواهند رفت.

 برنامه‌های جدید «ایران بین»، «پنکه» و همچنین ادامه مجموعه برنامه‌های «از این به بعد» و «جورچین» نیز به تناوب و طی هفته‌های آتی به جدول پخش این شبکه افزوده خواهند شد.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

نشر فرهنگ و هنر

از ریتم و صداهای کلمات استفاده می‌کنم تا شما را در یک سفر صوتی همراه کنم.
دکمه بازگشت به بالا