جامعه

بازداشت ۵ عامل نزاع و درگیری خشن در غرب تهران

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از بازداشت پنج نفر از عاملان نزاع و درگیری خشن در شهرک آبشناسان این شهرستان خبر داد.

به گزارش تیتر اول، سرهنگ علی زنگنه در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌به دنبال اعلان خبری مبنی بر وقوع نزاع و درگیری دسته جمعی میان پنج نفر و تخریب خودروها که منجر به مجروحیت دو تن از شهروندان در شهرک آبشناسان رباط کریم شده بود، ماموران در محل حاضر شده و رسیدگی به موضوع با هدف شناسایی و دستگیری عاملان ایجاد ناامنی را در دستورکار خود قرار دادند. 

وی با بیان اینکه ماموران کلانتری ۱۳ آبشناسان پس از تحقیقات نامحسوس صورت گرفته و اقدامات فنی، متهمان این پرونده را مورد شناسایی قرار دادند، گفت: در ادامه هماهنگی با مقام قضایی انجام و این افراد در عملیاتی پلیسی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم با بیان اینکه پنج متهم دستگیر شده جزو اراذل و اوباش منطقه و دارای سوابق متعددی از قبیل، حمل سلاح، ایجاد درگیری، نزاع و قدرت‌نمایی در اماکن عمومی و سلب امنیت و آسایش مردم بودند، گفت: این افراد تحت بازجویی قرار گرفته و در جریان آن به جرم خود اعتراف کرده و معترف شدند که اختلافات شخصی سبب وقوع این درگیری شده است. 

زنگنه از تشکیل پرونده برای هر پنج متهم دستگیر شده خبر داد و گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی و ادامه روند رسیدگی به جرم به همراه پرونده متشکله روانه دادسرا شدند. 

انتهای پیام

کارگروه خبری اجتماعی

نویسنده اجتماعی با تمرکز بر مسائل اجتماعی در کشورهای در حال توسعه و تلاش برای ارتقای زندگی اجتماعی در این مناطق.
دکمه بازگشت به بالا