افتتاح ستاد انتخاباتی پزشکیان در کرمانشاه

تیتر اول/کرمانشاه ستاد مرکزی انتخابات مسعود پزشکیان، کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان کرمانشاه افتتاح شد.

دکتر محمدرضا سعیدی، رییس ستاد انتخابات مسعود پزشکیان در استان کرمانشاه، عصر امروز(۲۶ خرداد) در این مراسم با بیان اینکه امروز در کشور با مشکلاتی مواجه‌ایم و مردم نیز گرفتار مشکلات اقتصادی، معیشتی و اجتماعی هستند، گفت: رفع این مشکلات همت همه دلسوزان و نخبگان جامعه را می‌طلبد.

وی افزود: امروز در آستانه یک انتخابات تاریخی هستیم و اگر کمر همت ببندیم و پا به میدان بگذاریم، خواهیم توانست ایران را به مسیر پیشرفت و توسعه برگردانیم.

سعیدی ادامه داد: در این برهه حساس فردی از خطه تاریخ ساز آذربایجان و از سرزمین ستارخان و باقرخان، از خاک پاک باکری‌ها و سرزمین شهریار به پاخاسته و به میدان آمده است. فردی که شجاعت، صداقت و صراحت کلام او زبانزد است. فردی که وعده‌های فریبنده نمی‌دهد. فردی که تمام آرمان‌هایش در دو کلمه عدالت و صداقت خلاصه شده و هیچ نقطه سیاهی در گذشته او نیست.

وی عنوان کرد: امروز دکتر پزشکیان پا به عرصه گذاشته و آمده تا قطار مدیریت کشور را به ریل عقلانیت بازگرداند و اداره کشور را به کارشناسان و متخصصان بسپارد. آمده تا برنامه‌های معطل مانده پیشرفت و توسعه را اجرایی کند. آمده تا جایگاه اقوام و مذاهب را ارتقاء بخشد. آمده تا صدای مردم دور از مرکز باشد و آمده تا ایران برای همه ایرانیان باشد.

سعیدی گفت: دکتر پزشکیان بر اجرای قانون برای همه تاکید دارد و به‌دنبال بکارگیری کارشناسان و متخصصان و نخبگان در اداره امور کشور فارغ از نگاه‌های جناحی است.

وی تصریح کرد: اکنون وظیفه همه ماست که با یک خیزش سراسری برای سپردن مسئولیت ریاست جمهوری به این فرزند ملت قیام کنیم. در فرصت باقی مانده باید گلایه‌ها، نامیدی، دلسردی و قهر با صندوق را کنار بگذاریم و دست در دست هم در صحنه حضور پیدا کنیم.

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیر ماه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا