استونز: قطعا پیروز مرحله حذفی هستم

مدافع تیم ملی فوتبال انگلیس به اعتراض هواداران بعد از تساوی برابر اسلوونی واکنش نشان داد.

به گزارش تیتر اول، تیم ملی فوتبال انگلیس در سومین و آخرین بازی خود در یورو ۲۰۲۴ با تساوی بدون گل برابر اسلوونی متوقف شد.

با وجود آنکه انگلیس به عنوان صدرنشین راهی دور بعد شد اما اعتراض هواداران به عملکرد تیم بسیار بالاست و حتی بعد از بازی برابر اسلوونی به طرف ساوتگیت بطری آب پرتاب شد.

به نوشته اسکای اسپورت، جان استونز مدافع کلیدی انگلیسی‌ها بعد از بازی گفت: می‌توانم خشم هواداران را درک کنم اما باید بگویم که در یورو هیچ بازی‌ای آسان نیست. هدف ما از ابتدا صدرنشینی بود و به این هدف دست پیدا کردیم. همیشه راه هموار نیست. بازی کردن برابر تیمی که به دنبال پیروزی است اصلا آسان نیست.

او ادامه داد: به نظرم نسبت به دو بازی قبلی عملکرد بهتری از خود نشان دادند. بازیکنان جایگزین عملکرد خوبی از خود نشان دادند و توانستیم فرصت‌های خوبی روی دروازه حریف خلق کنیم. ما در مسیر درستی گام برمی‌داریم. به هر حال این فوتبال است و گاهی اوقات پیروزی سخت است. هیچ بازی‌ای آسان نیست.

استونز درباره مرحله حذفی گفت: من به شدت به پیروزی برابر هر تیمی که حریف ما باشد ایمان دارم. ما در تمرین به دنبال بازی هجومی در مواقع ضروری هستیم و می‌توانیم این تاکتیک را عملی کنیم. به نظرم وضعیت تیم خوب است و بازیکنان انگیزه لازم را دارند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا