استان ها

آمادگی کامل آذربایجان شرقی برای برگزاری انتخابات

تیتر اول/آذربایجان شرقی رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی گفت: با تمهیدات اندیشه شده، استان آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات را دارد.

تراب محمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: با تدابیر استاندار آذربایجان شرقی و با رهنمودهایش، آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات در استان وجود دارد.

وی گفت: تمامی کمیته‌های ستاد انتخابات استان، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها آمادگی ۱۰۰درصدی برگزاری انتخابات را دارند و با برنامه ریزی انجام شده نواقص احتمالی نیز قبل از برگزاری انتخابات برطرف خواهد شد.

محمدی ادامه داد: آذربایجان شرقی به لحاظ تعداد حوزه‌های اصلی بعد از تهران دارای بیشترین حوزه انتخابیه بوده و دارای ۱۳ حوزه اصلی و ۳۷ حوزه فرعی می‌باشد.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب درباره انتخابات اشاره کرد و افزود: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری چهار راهبرد اصلی رقابت، سلامت انتخابات، امنیت و مشارکت برای حضور حداکثری در دستور کار قرار گرفته است.

محمدی تاکید کرد: مردم با بصیرت ایران آگاهانه در پای صندوق‌های رای حاضر خواهند شد و ادارات و نهاد نیز وظایف خودشان را در این زمینه انجام می‌دهند تا شاهد حضور پرشور در پای صندوق‌های رای باشیم.

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی از آمادگی حوزه‌های انتخابات استان خبر داد و افزود: تمامی حوزه‌های انتخاباتی، تجهیز و امکانات مورد نیاز برای برگزاری انتخابات نیاز آماده شده است؛ همچنین در حوزه‌هایی که آنتن دهی تلفن همراه ضعیف است، تمهیداتی توسط کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات ستاد انتخابات استان اندیشیده شده که این نارسایی به حداقل برسد.

به گزارش تیتر اول، به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، وی در پایان گفت: امسال تعداد صندوق‌های سیار انتخاباتی در استان نسبت به سال‌های گذشته حداقلی خواهد بود و سعی خواهیم کرد صندوق‌های رای گیری و همچنین عوامل اجرایی را در حوزه‌هایی که میزان حضور بیشتر است، افزایش دهیم تا مردم بتوانند به‌راحتی آرای خود را در صندوق‌ها بیندازند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا